Sportuj pod Brdy

Sportuj s krtkem

(únor 2020 – červen 2020)

Registrace

Sportuj s krtekm je hravý a zábavný sportovní program, který učí nejmenší děti zamilovat si pohyb. Pohybová gramotnost je pro sportovní rozvoj dětí velmi důležitá. Naučit se základní pohybové prvky je nejdůležitějším předpokladem pro to, aby právě vaše dítě začalo mít rádo pohyb a sport.

Uvědomujeme si, že ve věku 4 let se jedná pravděpodobně o úplně první kroužek vašich dětí, a proto děti učíme pohybovat se s radostí, zažít prima sportovní partu, užít si zábavu a odnášet si z každé hodiny pozitivní energii. K tréninku používáme mimo jiné kreselný hrací plán s tématikou dětského krtečka. Děti každým tréninkem postupují v herním plánu a získávají nálepky za úspěšné zvládnutí pohybu. Po každé tréninkové hodině si jedno z dětí odnese na týden domu plyšového krtečka a do jeho deníčku zaznamenají děti s rodiči sportovní či jiné aktivity z uplynulého týdne.

Vaše děti v tomto věku nebudeme specializovat na konkrétní sport ani jim měřit výkony. Budeme je učit pohybovat se s přirozenou chutí a radostí. U nás nebude nikdy někdo nejlepší, naopak budou vždy všichni stejně dobří a každý se bude sportovně rozvíjet ve svém čase a svým tempem. Naším cílem je – spokojené dítě na konci každé sportovní hodiny. Vaše dítě se bude rovněž zlepšovat v základních pohybových aktivitách jako je běhání, plazení, přelézání, skákání, odrážení, házení, chytání aj., které vám rádo doma předvede.

  • Program prozatím nebyl spušťěn a čeká na další zájemce které budeme evidovat
  • Další pokus o spuštění proběhne v září 2020 s náborem v srpnu.

K registraci prosím použijte formulář po pravé straně této stránky.

  • Při pozdějším zapojení cena programu úměrně klesá.
  • Pro otevření konkrétní tréninkové jednotky je vždy nutné minimálně 8 dětí.
  • Tréninky probíhají v tělocvičně Řitka, K sokolovně 20, Řitka.

Cena programu – sportuj s krtkem:

  • 1 850 Kč – sportuj s krtkem

Rozpis tréninků (ročníky 2014 až 2016):

pondělí 14:30 – 15:30 – příjmáme přihlášky, ještě potřebných registrací (4×)

Platba:
Platbu prosím odešlete na číslo účtu 290625104/0300 ČSOB, variabilní symbol platby je mobilní číslo uvedené při registraci, do textu jméno dítěte. Bude-li někdo potřebovat potvrzení např.pro příspěvek od pojišťovny, tak stačí požádat na jirka@sportujpodbrdy.cz.

Příspěvek OZP, VZP je 1 500 Kč, příspěvek VZP je 500Kč

Registrace dítěte

Děkujeme za registraci

Budeme Vás kontaktovat v nejbližším možném termínu.