Sportuj pod Brdy

Fotbálek a Fotbal

(září 2020 – leden 2021)

Registrace

Přihlášky na období září 2020 – leden 2021 jsou spuštěny

Nabízíme dvě kategorie Fotbálek pro nejmenší a Fotbal pro pokročilejší

Fotbálek pro nejmenší – připravili jsme program pro začínající fotbalisty či fotbalistky (4–8 let). Mnoho chlapců se chce stát fantastickým fotbalistou jako je třeba Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi. V našem programu z Vašich dětí takové hvězdy nevytrénujeme, ale budeme se jim snažit dopřát hřejivý pocit, že se to i jim může jednou splnit. V úplných začátcích budeme kopat na všechny světové strany a s míčem si budeme převážně hrát. Naším cílem je, aby fotbal všem dětem přinášel radost a těšilo je zakřičet si góóól. Během tréninku děti povedeme formou zábavných her a nebudeme je zatěžovat tvrdým a striktním tréninkem. Domníváme se, že na vrcholovou specializaci mají času dost. Vnitřní motivace a touha jít si za svým cílem je velkou hnací silou, která mnohdy vede k úspěchu.

Fotbal – program který plynule navazuje na program fotbálek a je určen dětem od 6ti let věku s větší touhou po fotbalové kariéře. V tomto programu se více zaměřujeme na procvičování fotbalových dovedností. Při tréninku používáme postup dle metodiky FAČR.

K registraci prosím použijte formulář po pravé straně této stránky, nezapomeňte správně vybrat část programu. Na pololetí září – leden se prosím registrujte až v červenci

  • Při pozdějším zapojení cena programu úměrně klesá.
  • Trenér může navrhnout změnu programu dle dovedností dítěte.
  • Při docházce sourozenců cená klesá u káždého z nich o 300Kč.
  • Při docházce jednotlivce i na jiný program SK SPB cená klesá o 300Kč.
  • Tréninky probíhají na hřišti s umělým povrchem v obci Řitka, Mníšku pod Brdy a od září 2020 doufejme na travnatém hřišti Řitka.

Cena programu:

  • 2 250 Kč – fotbálek
  • 2 250 Kč – fotbal
  • 2 950 Kč – fotbal (při tréninku v pondělí i ve středu)

Rozpis tréninků :

pondělí fotbálek 16:00 – 17:00 – je možné se registrovat
pondělí* fotbal 17:00 – 18:00 – je možné se registrovat
středa* fotbal 17:30 – 18:30 – je možné se registrovat

*od září 2020 plánujeme pro program fotbal druhý trénink v týdnu *kdo má zájem i o druhý trénink, tak napiště do komentáře

Prosím stáhněte pdf – si žádost o posouzení zdravotní způsobilosti a navšťivte praktického lékaře, který posudek vyplní. Tento posudek je vyžadován na základě právních předpisů: Zákon 373/2011 Sb., Vyhláška 391/2013 Sb.

Platba:

Platbu prosím odešlete až si naše tréninky vyzkoušíte na číslo účtu 290625104/0300 ČSOB, variabilní symbol platby je mobilní číslo uvedené při registraci, do textu jméno dítěte. Bude-li někdo potřebovat potvrzení např.pro příspěvek od pojišťovny, tak stačí požádat na jirka@sportujpodbrdy.cz.

Příspěvek OZP, VZP je 1 500 Kč, příspěvek VZP je 500Kč

Registrace dítěte

Děkujeme za registraci

Budeme Vás kontaktovat v nejbližším možném termínu.